ŠESNAESTI NADBISKUPIJSKI KRIŽNI PUT ZA MLADE 2. travnja 2022. Dragotin – Ovčara

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ured za pastoral mladih naše nadbiskupije i ove godine u korizmi organizira Križni put za mlade, nakon kraće stanke uslijed pandemije koronavirusa. Ovim putem Vas potičemo tko može, da se odazovete na ovogodišnji križni put pod geslom: Bij dobar boj vjere (1Tim6,12). Dolazak i okupljanje je od 9,00 do 9.30 sati ispred crkve u Dragotinu. Ide se od Dragotina do Ovčare (Centar Duhovne obnove „Božje milosrđe“) gdje će po završetku Križnog puta biti euharistijsko slavlje u 18:00 sati. Relacija puta je oko 18 km.

Prijaviti se možete do 27. ožujka na kontakte koji su vidljivi na dnu župnog listića pod rednim brojem 10. ili u župnom uredu.

Podjelite objavu:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email